joomla templates top joomla templates template joomla

„Liga Zadaniowa” - rozdanie nagród

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

W sobotę 17 maja 2014 roku na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zostały rozdane nagrody zwycięzcom konkursu „Liga Zadaniowa”. 

III Powiatowy Konkurs Historyczny dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl/ włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

Już po raz trzeci Zespół Szkół nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu zorganizował Powiatowy Konkurs Historyczny dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W tegorocznej edycji młodzież odpowiadała na pytania dotyczące I wojny światowej (gimnazja) oraz bitwy pod Monte Cassino (szkoły ponadgimnazjalne). 

XLIX sesja VI kadencji Rady Gminy Golub-Dobrzyń

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Uprzejmie zapraszam do udziału w XLIX sesji VI kadencji Rady Gminy Golub-Dobrzyń, która odbędzie się dnia 28 maja 2014 roku (tj. środa) o godz. 12.30 w sali Nr 1 Urzędu Miasta Golub–Dobrzyń przy Placu Tysiąclecia 25.

,,Konstytucja 3 Maja widziana oczami dziecka”

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

PODSUMOWANIE MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ,,KONSTYTUCJA 3 MAJA WIDZIANA OCZAMI DZIECKA” Uczniowie klas I-VI Szkoły Podstawowej nr 1 w Golubiu-Dobrzyniu i Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orła Białego w Golubiu- Dobrzyniu aktywnie włączyli się w konkurs plastyczny ,,Konstytucja 3 Maja widziana oczami dziecka”. Dzieci wykazały się ogromnym talentem i wykonały różnorodne prace.

Wybory na patrona szkoły

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Dzień 8 maja 2014r. to ważny dzień dla Szkoły Podstawowej w Lisewie. Dlaczego? Bo właśnie tego dnia odbyły się wybory na patrona szkoły. Społeczność szkolna ma więc za sobą ważny krok w realizacji projektu, którego celem jest nadanie imienia placówce.

Konsultacje dla młodych rolników

Konsultacje dla młodych rolników włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że w związku z planowanym naborem wniosków w ramach Działania 112 „Ułatwianie startu młodym rolnikom” organizuje spotkania informacyjne/ konsultacje dla potencjalnych Wnioskodawców tego działania.

Wyniki Mistrzostw Powiatowych o puchar Starosty

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl/ włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

W dniu 20 i 21 maja 2014 roku na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się Mistrzostwa Powiatowe o Puchar Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego w czwórboju i trójboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. 

Gaz niedługo popłynie

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

Od kilkunastu miesięcy Burmistrz Golubia-Dobrzynia jest w ciągłym kontakcie z Dyrektorem PSG w Bydgoszczy Panem Marcinem Markiem w sprawie dot. doprowadzenia do Golubia-Dobrzynia gazu.

Moje miejsce na Ziemi

sserwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

Szóstka uczniów klasy II technikum rolniczego zajęła II miejsce w finale konkursu KUJAWSKO-POMORSKIE - MOJE MIEJSCE NA ZIEMI. Konkurs organizowany był przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Toruniu.

Mały mistrz matematyki

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Już po raz dziewiąty w Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej we Wrockach odbył się gminny konkurs matematyczny pn. „Mały mistrz matematyki”. Udział w nim wzięło trzydziestu uczniów ze szkół podstawowych z Nowogrodu, Lisewa, Sokołowa, Węgierska, Ostrowitego i Wrocek.