joomla templates top joomla templates template joomla

Powstały kolejne oczyszczalnie

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Zakończono inwestycję pod nazwą: "Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Golub-Dobrzyń", która realizowana była przy wsparciu finansowym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Spotkanie uczniów z Działyńskiego z aktorami

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

To była wyjątkowo ciekawa przygoda z teatrem. Gimnazjaliści nie tylko szybko utożsamili się z bohaterami sztuki "Cyber Cyrano", ale także nie szczędzili słów uznania i sympatii dla grających w niej aktorów, gdy opuszczali „Horzycę”. 

Na dobry początek

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

Do wygrania dotacje Fundacji BGK na projekty edukacyjne dla dzieci wiejskich Nawet 10 tysięcy złotych można wygrać na projekty edukacyjne dla dzieci w wieku 2-8 lat. Konkurs skierowany jest do fundacji, stowarzyszeń, ośrodków kultury i bibliotek w małych miejscowościach.

Oficjalne otwarcie świetlicy

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

W sobotę 4 lipca br. symbolicznym przecięciem wstęgi zainaugurowana została działalność nowego obiektu świetlicy wiejskiej w Białkowie. W uroczystości otwarcia nowego budynku świetlicy w Białkowie udział wzięli m.in.: Wójt Gminy Golub-Dobrzyń Marek Ryłowicz, Wicestarosta Powiatu Golubsko -Dobrzyńskiego Franciszek Gutowski, proboszcz parafii Św. Katarzyny w Dobrzyniu Jarosław Kulesza. 

Przyłączenie do sieci gazowej w GOLUBIU-DOBRZYNIU

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

12 maja 2015 r. w Urzędzie Miasta Golubia-Dobrzynia odbyło się spotkanie władz i mieszkańców miasta z przedstawicielem Polskiej Spółki Gazownictwa - Piotrem Czerniejewskim. 

Programy profilaktyczne

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

Kujawsko-Pomorski OW NFZ informuje o programach profilaktycznych realizowanych w poradniach POZ, do uczestnictwa w których serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa spełniających określone warunki kwalifikacji. 

Święto szkoły w " Jedynce"

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

30 kwietnia obchodziliśmy Święto Szkoły - pierwszą rocznicę nadania naszej Szkole imienia Konstytucji 3Maja oraz przekazania sztandar. Tego dnia odbyła się uroczysta akademia nawiązująca do wydarzeń z 1791r. Następnie zaproszeni goście, rodzice, uczniowie i pracownicy szkoły wysłuchali przemówienia Dyrektora Szkoły, Marzeny Peszyńskiej, inicjatorki nadania naszej Szkole imienia, która przybliżyła nam najnowszą historię naszej placówki oraz przypomniała znaczenie Trzeciomajowej Ustawy Rządowej.

MUNDURÓWKA Z DZIAŁYŃSKIEGO NA II CENTRALNYM ZLOCIE KLAS WOJSKOWYCH

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

Klasa mundurowa z Gimnazjum im. I. Działyńskiego w Golubiu - Dobrzyniu została wytypowana przez Wojewódzki Sztab Wojskowy w Bydgoszczy jako przedstawiciel województwa kujawsko - pomorskiego do udziału w II Centralnym Zlocie Klas Wojskowych " Żagań 2015". 

Program Wykrywania Zakażeń WZW

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

„Program Wykrywania Zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko-Pomorskim” W związku z przystąpieniem Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego do realizacji „Programu Wykrywania Zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko-Pomorskim”, mieszkańcy Powiatu mogą skorzystać z bezpłatnych badań diagnostycznych krwi w kierunku HBsAg oraz badań diagnostycznych krwi na obecność przeciwciał anty-HCV, które odpowiedzialne są za wirusowe zapalenie wątroby typu B i C. 

Wystawa Mercedes-Benz w Golubiu-Dobrzyniu

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

15 maja Mieszkańcy Golubia-Dobrzynia mieli okazję obejrzeć wystawę ponad 30 aut marki Mercedes, prezentowanych na Golubskim Rynku. Dzięki współpracy Burmistrza Mariusza Piątkowskiego z Prezesem Mercedes Toruń Club Tomaszem Niejadlikiem, golubsko-dobrzyński akcent został wpisany w VIII Ogólnopolski Zlot Mercedes-Benz, od wielu lat organizowany w Toruniu.

Spotkanie informacyjne na temat nowej edycji programu "Europa dla obywateli"

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

Departament Pomocy Technicznej Biuro Koordynacji i Doradztwa Projektowego Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego informuje, że 12 maja 2015 r. w Bydgoszczy odbędzie się spotkanie na temat nowej edycji programu „Europa dla obywateli”.