joomla templates top joomla templates template joomla

Wybory do Rady Izby Rolniczej

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Przedstawiamy wykaz obwodów głosowania w wyborach do Rady Powiatowej Kujawsko – Pomorskiej Izby Rolniczej w Powiecie Golubsko – Dobrzyńskim! 

Urodziny Harcerskiej Burzy

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

W nocy z 25 na 26 kwietnia w Gimnazjum im. Ignacego Działyńskiego odbywał się urodzinowy biwak 18 Golubsko-Dobrzyńskiej Drużyny Harcerskiej Burza imienia Jana Bytnara Rudego z Golubsko-Dobrzyńskiego Hufca ZHP.

Niezapomniane przeboje XX wieku w Szafarni

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

Niezapomniane przeboje XX wieku zabrzmią niedzielę 26 kwietnia o godzinie 17.00 w wykonaniu Marty Ustyniak (sopran) i Marcina Naruszewicza (tenor), przy akompaniamencie Kwintetu Smyczkowego ARTE CON BRIO w składzie Krystyna Prystasz (I skrzypce), Michał Marcinkowski (II skrzypce), Mirosław Przybył (altówka), Agata Jarecka (wiolonczela), Andrzej Nawrocki (kontrabas).

Na Ludową Nutkę

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Golub-Dobrzyń

Grupa nieformalna „Aktywni Razem” z Nowogrodu w okresie od 1 kwietnia 2015 do 15 czerwca 2015 roku realizuje projekt „NA LUDOWĄ NUTKĘ”, którego celem jest ukazywanie bogactwa muzyki ludowej zarówno w autentycznej przekazywanej z pokolenia na pokolenie formie, jak i artystycznym opracowaniu i stylizacji, wśród mieszkańców Nowogrodu i okolic, poprzez zorganizowanie i przeprowadzenie działań związanych z muzyką i obyczajami ludowymi.

Zdrowotne i prawne skutki spalania śmieci

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Golub-Dobrzyń

Straż Miejska przypomina mieszkańcom o obowiązującym zakazie spalania odpadów. Ustawa o odpadach z dnia 14 grudnia 2012 r. art.191 Kto wbrew przepisowi art. 155, termicznie przekształca odpady poza spalarnią odpadów lub współspalarnią odpadów podlega karze aresztu lub grzywny art.155Straż 

Przedszkolny piknik z udziałem klasy mundurowej

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

24 kwietnia 2015r. w Przedszkolu Publicznym Nr 2 im. Marii Konopnickiej odbył się piknik rodzinny, w którym udział wzięły przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami oraz klasa mundurowa z Gimnazjum im. I. Działyńskiego w Golubiu - Dobrzyniu pod opieką p. Iwony Sipak. Uczniowie z przyjemnością przyjęli zaproszenie Pani dyrektor Małgorzaty Kołodziejskiej i pokazem musztry paradnej uświetnili imprezę maluchów. 

Pani Zofia skończyła 100 lat

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Golub-Dobrzyń

W środę 15 kwietnia 100 lat skończyła Pani Zofia Gościńska, mieszkanka Lisewa (Gmina Golub-Dobrzyń). Z tej okazji odwiedzili ją Wójt Gminy Marek Ryłowicz wraz z przedstawicielami Urzędu Gminy.

Zapraszamy na II Charytatywny Bieg z Trójką

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

Zespół Szkół nr 3 w Golubiu-Dobrzyniu zaprasza na II Charytatywny Bieg z Trójką o Puchar Starosty (dystans 10 km), o Puchar Burmistrza (dystans 5 km), o puchar Wójta (dystans 3 km). Zawody odbędą się 9 maja 2015r. o godz. 11.00. Zapisy od godz. 9.00. Zapraszamy również miłośników nordic walking.

Podwórko NIVEA dla Ostrowitego

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Golub-Dobrzyń

Gmina Golub-Dobrzyń przystąpiła do konkursu „Podwórko NIVEA”, w którym można wygrać wyjątkowe rodzinne miejsce zabaw. Podwórka NIVEA powstaną w 40 lokalizacjach, które zbiorą największą liczbę głosów internautów. Głosowanie trwa do 31 maja i podzielone jest na dwie tury. Z końcem kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja.

Konferencja powiatowa pn. „Zrozumieć Autyzm”

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

W dniu 24 marca 2015 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu odbyła się konferencja powiatowa pn. „Zrozumieć Autyzm” – Program Pomocy Osobom Autystycznym z Terenów Wiejskich oraz Ich Rodzinom.