joomla templates top joomla templates template joomla

Ślubowanie pierwszych klas gimnazjum

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

Dnia 23 października 2014r. odbyło się w Gimnazjum im. Ignacego Działyńskiego ślubowanie uczniów klas pierwszych. Uroczystość została uświetniona przez obecność: Burmistrza Miasta Romana Tasarza, mł. bryg. mgr P. Warlikowskiego, mł. asp. K. Wilangowską, I.

Odznaczenia Prezydenta RP

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

W ubiegłym tygodniu dwie pary z terenu Gminy Golub-Dobrzyń zostały wyróżnione z okazji Złotych Godów, czyli wyjątkowe święto, które obchodzi się po 50-ciu latach wspólnego pożycia małżeńskiego. 

Wyścig kolarski w Nowogrodzie

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

W dniu 18 października 2014r w Nowogrodzie odbył się wyścig kolarski z cyklu „Szlakiem Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych - zakończenie sezonu o Puchar Wójta Gminy Marka Ryłowicza.

Uczcili dzień Papieski

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

Dziś tj. 16 października 2014 roku władze miasta Golubia-Dobrzynia złożyły kwiaty i zapaliły znicz pod pomnikiem Papieża Jana Pawła II w związku z przypadającym na dzień dzisiejszy Dniem Papieskim.

Święto nauczycieli

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Dnia 15 października bm. w Urzędzie Gminy Golub-Dobrzyń odbyło się uroczyste spotkanie z przedstawicielami wszystkich placówek oświatowych. Były życzenia, a wybranym pedagogom wręczone zostały nagrody Wójta za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

Festyn rodzinny w jedynce

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

19 września 2014 roku, po raz pierwszy w naszej Szkole, odbył się Festyn Rodzinny dla Rodziców naszych uczniów – w podziękowaniu za pracę i zaangażowanie na rzecz Szkoły. 

Otwarcie gospodarstwa przy ZS2

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

W dniu 21 padziernika 2014 roku odbyło się uroczyste otwarcie gospodarstwa przyszkolnego Zespołu Szkół nr2 w Golubiu-Dobrzyniu. W uroczystości udział wzięła Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, pani Anna Łukaszewska, Zarząd Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego z przewodniczącym Starostą Wojciechem Kwiatkowskim, liczne grono zaproszonych gości, pracodawców związanych z branżą rolniczo-ogrodniczą, rolnicy oraz uczniowie szkoły.

Zwrot podatku akcyzowego

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Informujemy, że wypłata z tytułu zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystanego do produkcji rolnej (dla osób które wybrały ten sposób wypłaty) nastąpi w dniu 28 października 2014r. (wtorek) w kasie Urzędu Gminy Golub-Dobrzyń od godz. 12:00

Stypendia Burmistrza wręczone

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

W dniu 16 października 2014r. w Urzędzie Miasta Golubia-Dobrzynia wręczono stypendium Burmistrza Miasta Golubia-Dobrzynia Stypendium przyznawane jest od września 2003 roku. 

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowego bloku ...

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

W dniu 15 października 2014 r. na terenie Szpitala Powiatowego Sp. z o. o. w Golubiu – Dobrzyniu odbyło się uroczyste wkopanie kamienia węgielnego pod budowę nowoczesnego bloku operacyjnego, który będzie dobudowany do budynku głównego szpitala od strony Szosy Rypińskiej. 

Aktywni seniorzy

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

W ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020. ,,Stowarzyszenie Przyjaciół Macikowa i Okolic’’ od dnia 01-06-2014 do 31-12-2014 Realizuje projekt pt. SENIORZE NIE JESTEŚ SAM, który ma na celu aktywność społeczną osób starszych i integrację międzypokoleniową.