joomla templates top joomla templates template joomla

Wyniki mistrzostw powiatowych w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

W dniu 6 października br. na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. W meczach uczestniczyło siedem zespołów, które zdobyły zwycięstwo na poziomach gminnych. Turniej był rozgrywany w grupie czterozespołowej i trzyzespołowej przy czym grano systemem każdy z każdym. Na dwóch boiskach zostało rozegranych dwanaście spotkań.

Świetlica zyskała nowy blask

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Świetlica w Pląchotach zyskała nowe oblicze dzięki generalnemu remontowi. W sobotę (3.10.2015) mieszkańcy sołectwa zebrali się, by uczcić oddanie budynku do użytkowania. 

DRUGI WAKACYJNY TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ MĘŻCZYZN

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

20 sierpnia odbył się drugi wakacyjny turniej siatkówki plażowej mężczyzn. Po raz kolejny na boisku na stadionie miejskim pojawili się fanatycy siatkówki. W rywalizacji wzięło udział 7 par. Zawody zostały przeprowadzone systemem brazylijskim, który powodował, że jedna porażka nie eliminowała żadnej pary z turnieju.

Wyniki Powiatowych Mistrzostw w piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

W dniu 8 października 2015 r. na terenie Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych. W meczach uczestniczyły wszystkie szkoły gimnazjalne z terenu Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego. Turniej rozgrywany był na dwóch boiskach w grupie czterozespołowej i trzyzespołowej, przy czym grano systemem każdy z każdym. 

Trwa przebudowa

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Utrzymanie dobrego stanu dróg należy do priorytetowych działań gminy Golub-Dobrzyń. Trwa przebudowa drogi gminnej w miejscowości Ruziec. 

Ogólnopolski Konkurs Dożynkowy

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Rozpoczynamy uroczystości dożynkowe w całym kraju. To wyjątkowy czas dziękczynienia rolników za plony oraz kultywowania naszej polskiej tradycji wśród kół gospodyń wiejskich. Wiemy już, ile starań wkładacie w stworzenie wieńca dożynkowego i jak wiele Waszych ukrytych talentów ujawnia się w tym czasie.