joomla templates top joomla templates template joomla

Jechał do pracy, ale nie dojechał, teraz ponownie może tam się zjawić za 10 lat. W aucie miał 220 g zakazanych środków i i 41 tabletek

info: Policja, Golub-Dobrzyń; fot: Archiwum włącz . Opublikowano w Golub-Dobrzyń

Golubsko-dobrzyńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W samochodzie, którym kierował 20-latek policjanci zabezpieczyli około 220 g zakazanych środków i i 41 tabletek, a także wagę służącą do porcjowania. Za to przestępstwo grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.
 
 
Wczoraj (23.05.19) w godzinach popołudniowych uwagę golubsko-dobrzyńskich kryminalnych patrolujących teren gminy Golub-Dobrzyń zwrócił uwagę mężczyzna jadący osobowym audi. Funkcjonariusze już wcześniej podejrzewali, że kierowca prawdopodobnie posiada narkotyki.
 
 
Zatrzymany do kontroli mieszkaniec gminy Radomin nie krył zdenerwowania, a z samochodu wydobywał się charakterystyczny zapach marihuany. Zapytany o cel podróży oświadczył, że jedzie do pracy.
 
Przeszukanie samochodu potwierdziło, że młody mężczyzna ukrył wewnątrz narkotyki: marihuanę, amfetaminę i tabletki extasy oraz wagę. Z zabezpieczonych środków (ponad ok. 220g i 41 tabletek) można było wprowadzić na czarny rynek ponad 250 porcji handlowych. Część środków była w torbie, a reszta ukryta w trudno dostępnych miejscach: pod radiem i za bezpiecznikami.
 
 
 
20-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat pozbawienia wolności.