joomla templates top joomla templates template joomla

Monster show Chaloupka

golub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Samorząd

Emocjonująco zapowiadają się nadchodzące dni w Golubiu-Dobrzyniu, które będą należały do samochodowych gigantów i kaskaderskich popisów. W SOBOTĘ I NIEDZIELĘ 27-28 września o godzinie 17:00 w GOLUBIU-DOBRZYNIU przy STADIONIE ul.Sportowa rozpoczną się niesamowite pokazy Monster Truck! 

Kaskaderzy z grupy Monster Show Chaloupka przez wiele lat przygotowywali swoje popisy, aby w końcu zaprezentować je przed zebraną publicznością. Tym razem odwiedzą Golub-Dobrzyń aby pokazać zapierające dech w piersiach popisy.

Będzie okazja zobaczyć najlepszych zagranicznych kaskaderów, którzy wykonają wiele emocjonujących i niebezpiecznych trików takich jak: jazda synchroniczna, drifty, jazda na dwóch kołach z akrobacjami kaskaderów, pokaz niespodzianka dla dzieci z Citroenem 2CV, samochodowe i motocyklowe wypadki, czy przejazd przez ścianę ognia z kaskaderem na masce samochodu. Oprócz tego będzie okazja, aby zobaczyć jedyny w europie samochód specjalny z dwoma silnikami prowadzonymi przez dwóch kierowców.

W finale zobaczymy kasację pojazdów dwoma potężnymi Monster Truckami, w tym PIERWSZEGO POLSKIEGO MONSTER TRUCKA Warszawa M20! Kaskaderzy Monster Show Chaloupka oprócz doskonałych umiejętności prezentują wspaniałą grę aktorską podczas pokazu, dzięki czemu widz nie może się nudzić. Pokaz Monster Show Chaloupka Lifestyle wyróżnia w szczególności perfekcyjnie przygotowany scenariusz kasacji aut!

Według ubiegłorocznych sondaży pokaz Monster Show Chaloupka Lifestyle został uznany za najlepsze widowisko na małych placach w Polsce, a w obecnym sezonie pokazywano nas między innymi w Telewizji Polskiej, TVN TURBO oraz TVN 24. Nie wierzysz, że na tak małym placu da się zrobić WIELKI POKAZ? Musisz to zobaczyć na własne oczy! INFO: tel: 503-949-299 https://www.facebook.com/MonsterShowProject Bilety do kupienia w kasie godzinę przed pokazem Ulgowy 3-15 lat 20zł, Normalny 30zł (Ilość biletów ograniczona)