joomla templates top joomla templates template joomla

Podsumowali projekt SENIORZE NIE JESTEŚ SAM

uggolub-dobrzyn.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości gminne

Przez 3 dni (26-28.11.2014) uczestnicy projektu pn. SENIORZE NIE JESTEŚ SAM skorzystali z warsztatów carvingu i kulinarnych, na których uczyli się wykrawać w owocach i warzywach dekoracje, rozwijali również techniki przygotowywania potraw. Potrawy oraz wyrzeźbione owoce można było degustować podczas spotkania podsumowującego projekt.

Spotkanie to odbyło się dnia 29.11.2014 i połączone było z zabawą andrzejkową. Na początku spotkania koordynator projektu Urszula Skrzeszewska powitała wszystkich uczestników, zaproszonych gości, a także dzieci ze Szkoły Podstawowej Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku, którzy swoim występem umilili nam czas.

Po wystąpieniu ,,Małych Kujawiaków” i wysłuchaniu wierszy, nadszedł czas na podziękowania partnerom projektu i wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji działań projektowych, szczególne podziękowania należą się Pani Urszuli Arentowicz Dyrektor Szkoły w Węgiersku za zrozumienie i miłą współpracę.

Prezes Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Odział w Golubiu-Dobrzyniu Pani Weronika Barbara Dec podziękowała koordynatorowi projektu, za zaproszenie do projektu, wspólną naukę, zabawę i integrację miejsko-wiejską. Wszyscy uczestnicy spotkania degustowali potrawy, podziwiali piękne dekoracje z owoców i warzyw oraz bawili się przy muzyce.