joomla templates top joomla templates template joomla

Konsultujemy Wojewódzki program współpracy na 2015 rok

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

 17 września Zarząd Województwa podjął uchwałę w sprawie przyjęcia projektu „Programu współpracy samorządu województwa kujawsko-pomorskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2015” oraz skierowania go do konsultacji.

Oznacza to, że zaczynamy drugi etap konsultacji programu wspópracy.Konsultacje będą prowadzone w terminie od dnia 17 września 2014 r. do dnia 29 września 2014 r. w formie przyjmowania pisemnych opinii, uwag i wniosków zgłaszanych na adres Biura Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Plac Teatralny 2 oraz pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem pod nr 56 62 18 275.

Organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie zgłaszają swoje opinie, uwagi albo wnioski na formularzu konsultacyjnym. Z projektem dokumentu można zapoznac się tutaj natomiast tekst uchwały dostepny jest tutaj Zapraszamy do udziału w konsultacjach...