joomla templates top joomla templates template joomla

Szafarnia zaprasza na koncert pt.: "Halka inaczej"

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl/ włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

Zapraszamy na koncert w wykonaniu sopranistki Jolanty Wagner, absolwentki wydział Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, w klasie prof. Katarzyny Rymarczyk. Artystka kreowała rolę między innymi: Tatiany w operze „Eugeniusz Oniegin” Piotra Czajkowskiego, Halki w operze „Halka” Stanisława Moniuszki, Pięknej Heleny z operetki ”Piękna Helena” Jacquesa Offenbacha oraz Toski w operze ”Tosca” Giacomo Pucciniego.Zapraszamy na koncert w wykonaniu sopranistki Jolanty Wagner, absolwentki wydział Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, w klasie prof. Katarzyny Rymarczyk. 

Artystka kreowała rolę między innymi: Tatiany w operze „Eugeniusz Oniegin” Piotra Czajkowskiego, Halki w operze „Halka” Stanisława Moniuszki, Pięknej Heleny z operetki ”Piękna Helena” Jacquesa Offenbacha oraz Toski w operze ”Tosca” Giacomo Pucciniego. Akompaniować jej będzie pianista, również absolwent bydgoskiej Akademii Muzycznej Oleksander Yankevych. W programie koncertu znalazły się pieśni Jana Galla, Fryderyka Chopina, a także arie ze słynnych oper i operetek Stanisława Moniuszko, Piotra Czajkowskiego, Giacomo Pucciniego, Emmericha Kálmána i Franca Lehára.

Halka inaczej już w niedzielę 11 stycznia o godzinie 17.00 w Ośrodku Chopinowskim w Szafarni. Bilety w cenie 15/20 złotych można nabywać przed koncertem w kasie Ośrodka Chopinowskiego. Prosimy o wcześniejszą rezerwację (tel.: 56 682 79 30 /e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Informujemy, że na koncert można dojechać Chopin Busem: z Torunia 15:30 - Urząd Marszałkowski, Plac Teatralny 2 15:40 - Rubinkowo, przystanek przy markecie Obi (bilet w obie strony 10 zł) z Golubia-Dobrzynia 16:30 - Starostwo Powiatowe, pl. 1000-lecia 25 (przejazd darmowy) Powrót około pół godziny po koncercie.