joomla templates top joomla templates template joomla

Wyniki mistrzostw powiatowych w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

W dniu 6 października br. na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. W meczach uczestniczyło siedem zespołów, które zdobyły zwycięstwo na poziomach gminnych.

Turniej był rozgrywany w grupie czterozespołowej i trzyzespołowej przy czym grano systemem każdy z każdym. Na dwóch boiskach zostało rozegranych dwanaście spotkań. W finale o pierwsze miejsce spotkały się Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach oraz Zespół Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu.

Zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Pluskowęs z punktacją 3:0. W walce o miejsce trzecie spotkały się drużyny Szkoły Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Kowalewie Pomorskim i Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Jędryczki w Ostrowitem. Wynikiem 2:1 wygrali zawodnicy z Kowalewa Pomorskiego. O piąte miejsce walczyły Szkoła Podstawowa w Radominie i Szkoła Podstawowa Nr 1 w Golubiu-Dobrzyniu.

Wynikiem 4:1 zwyciężyła Szkoła Podstawowa w Radominie. Zespoły biorące udział w mistrzostwach otrzymały pamiątkowe dyplomy, a za zajęte miejsca I-III Puchar Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego. Zwycięska drużyna tj. Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Pluskowęsach będzie reprezentować powiat na szczeblu wojewódzkim.