joomla templates top joomla templates template joomla

Wyniki Mistrzostw Powiatowych w mini piłce nożnej szkół

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

W dniu 25 września br. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się Mistrzostwa Powiatowe o Puchar Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. W zawodach uczestniczyło osiem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy i grały systemem „każdy z każdym”. 

Wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce - Zespół Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu II miejsce - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Jędryczki w Ostrowitem III miejsce - Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kowalewie Pomorskim IV miejsce - Szkoła Podstawowa w Radominie V miejsce - Szkoła Podstawowa w Pluskowęsach VI miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Golubiu-Dobrzyniu

VII miejsce - Szkoła Podstawowa w Ciechocinie VIII miejsce - Szkoła Podstawowa w Zbójnie Mistrzostwa Powiatu zakończono wręczeniem pamiątkowych pucharów i dyplomów, czego dokonał Jacek Boluk-Sobolewski-Wicestarosta Golubsko-Dobrzyński, gratulując i życząc wszystkim uczestnikom dalszych sukcesów sportowych. Zwycięska drużyna będzie reprezentowała Powiat Golubsko-Dobrzyński na szczeblu wojewódzkim.