joomla templates top joomla templates template joomla

Wyniki Powiatowych Mistrzostw w piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych

serwis.bip.golub-dobrzyn.com.pl włącz . Opublikowano w Wiadomości powiatowe

W dniu 8 października 2015 r. na terenie Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych. W meczach uczestniczyły wszystkie szkoły gimnazjalne z terenu Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego. Turniej rozgrywany był na dwóch boiskach w grupie czterozespołowej i trzyzespołowej, przy czym grano systemem każdy z każdym.

W finale o pierwsze miejsce spotkali się zawodnicy Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim oraz Gimnazjum im. Ignacego Działyńskiego w Golubiu-Dobrzyniu. Zwycięstwo odniosła drużyna z Kowalewa Pomorskiego z punktacją 4:1. W walce o miejsce trzecie spotkały się zespoły Gimnazjum Nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu i Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Nowej Wsi. Wynikiem 1:0 wygrali zawodnicy z Golubia-Dobrzynia.

O piąte miejsce walczyły Publiczne Gimnazjum im. Fryderyka Chopina w Radominie i Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie. Wynikiem 3:0 zwyciężyła drużyna z Radomina. Miejsce siódme zajęło Publiczne Gimnazjum w Zbójnie. Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalewie Pomorskim będzie reprezentować Powiat Golubsko-Dobrzyński na szczeblu wojewódzkim.

Wszystkie zespoły biorące udział w rozgrywkach otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięskie drużyny za miejsca I-III Puchar Starosty Golubsko-Dobrzyńskiego. Mistrzostwa Powiatu były organizowane przy współudziale Centrum Rekreacji i Sportu w Kowalewie Pomorskim.